Studio Ślubne Antracyt * Gdynia *
 wszystko do ślubu, komunii i chrztu
 
Gdynia sala bankietowa Riwiera
Wystrój weselny sali bankietowej Riwiera w Gdyni.
Tematyczne wesela i śluby w chwili obecnej są często spotykane. Dekoracje sal weselnych  w tematyce marynistycznej nie mogą obejść się bez nieodzownego atrybutu tego stylu czyli SZNURKA i koloru granatowego.
Przy tematyce morskiej czy marynistycznej również świeczniki powinny zostać zaakcentowane morskim dodatkiem takim jak sznurek, piasek czy muszelki.
 
 
Kolorystyka kompozycji kwiatowych na salach weselnych może mieć różne barwy, ale niebieski, granat czy chaber. Podkreśli urok  wesela z tematem przewodnim stylu marynistycznego na każdej sali.
Studio ślubne Antracyt Gdynia ul 3-go Maja 22-24/1

|| Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z wystroju sali weselnej Riwiera wykonanej przez naszą ekipę.

Jeśli mają Państwo pytania chętnie na nie odpowiemy. tel. 507 138 553

 

 

 
Na przykład można obwiązać krzesła  liną i dodać granatową wstążkę a nikt z weselników nie będzie miał problemu z odgadnięciem temat przewodniego wesela i ślubu. Jeśli taki akcent to za mało można również ozdobić sznurem serwetki lub sztućce.
 
 
 Sala bankietowa Riwiera jest miejscem zabytkowym w którym można poczuć klimat lat dwudziestych. Jej zielone ściany mogą niektórych zniechęcać ale jest to kolor wpisany w klimat sali i nie można go zmienić. Można natomiast dopasować kolor dekoracji weselnej tak aby współgrał z całością. Takim kolorem jest pomarańcz lub większość pastelowy barw w tonacji kremu, pudrowego różu czy odcieni łososiowych.